HOKEJOVÁ PŘÍPRAVKA HC KLATOVY STARTUJE JIŽ TENTO VÍKEND

Napsal: Pavel Čuban, Žába 4. 9. 2019
Hokejový klub HC Klatovy opět pořádá v nadcházející sezóně 2019/2020 hokejovou přípravku pro dívky a chlapce ročníku narození 2016 - 2012 (starší po domluvě).

V sobotu 7. 9. 2019 startuje hokejová základna HC Klatovy pro nejmladší hokejové naděje. Tréninky se konají již tradičně každou sobotu a neděli od 8:00 do 9:00 hodin, od září 2019 do března 2020. Skupiny mladých bruslařů jsou při tréninku rozděleny dle úrovně do 3 dovednostních skupin, od úplných začátečníků, kteří brusličky nazují poprvé v životě, až po pokročilejší, kteří ovládají základy bruslení.

Naši trenéři se výborně postarají o začínající hokejisty a položí základ pro další hokejový růst. Pro tuto sezonu se navíc přidá k základně zkušený trenér Radek Krs, který doplní Zdeňka Kuchaře, Branislava Moravčíka, Romana Hejnu a další trenéry. Trenérům také pomáhají klatovští hokejisté zejména z řad juniorů.

Za skvělou práci s dětmi hovoří poděkování od rodičů malých hokejistů. Vedení HC Klatovy také děkuje trenérům základny za výbornou práci!

Cena: 3 500,-Kč na sezónu (září-březen), platba hotově do 20. 10. 2019 (sobota 19. 10. a neděle 20. 10. 2019).

Pro nově příchozí měsíc září na zkoušku, v případě dalšího pokračování zaplacení sezóny, v opačném případě bez poplatku.

Doporučená minimální výbava pro děti: brusle, hokejka, přilba (možná je i cyklistická, nebo lyžařská), rukavice (možné jsou i lyžařské). V případě možnosti rodičů chrániče loktů a kolen (např. z kolečkových bruslí). V klubu je možnost zapůjčení kompletní hokejové výstroje v našem skladu u Zdeňka Kuchaře.

Informace a přihlášení na kontaktech:

Radek Krs, tel. 603 788 446

Zdeněk Kuchař, tel. 721 359 255