Starší žáci ukončili přípravné období

Napsal: Ing. Antonín Mařík 24. 6. 2019
V úterý 25. 6. 2019 ukončili starší žáci našeho klubu přípravné období před novou sezonou. Pod vedením trenérů Radka Kampfa a Antonína Maříka se chlapci scházeli 4x v týdnu. Tréninky probíhaly v tělocvičně a na hřišti v ZŠ Masarykova a na hřišti Sokola Klatovy u ZS, případně v přírodním areálu Pod Hůrkou

Rozvíjeli jsme rychlost, vytrvalost, sílu a obratnost. Používali jsme především metody soutěživého a herního charakteru, které splňovaly účel, ale byly také pro kluky zábavné. Navíc jsme respektovali i některé doplňkové sporty – kopaná, plavání, tenis, které kluci mimo lední hokej provozují. Sledovali jsme tím především všestrannost a rovnoměrný tělesný rozvoj v tomto pro růst velmi citovém období. Účast byla lehce nadprůměrná. Líbilo se nám, že hráči měli pozitivní a uvědomělý přístup i při velké zátěži. To svědčí o dobrém přístupu a dobrých morálněvolných vlastnostech chlapců. Mužstvo se nyní sejde na přelomu měsíce července a srpna k týdenní kombinované přípravě – led/sucho.

Kádr mužstva posílí obránce Jan Bureš a útočníci Jonáš Vaník, Vojta Beníšek – všichni HC Sušice a Daniel Degl – HC Plzeň. Příchodem těchto hráčů se určitě zvýší výkonnost mužstva a konkurence v týmu.

V závěru přejeme chlapcům pěkné vysvědčení a pohodové prázdniny.

Trenéři Antonín Mařík a Radek Kampf a technický vedoucí Libor Hanus.