7.HC Kobra Praha1031:605

Přehled všech článků

21.10.2018

Klatovy splnily roli favorita a přehrály Kobru

Na středeční vítězství se podařilo navázat hokejistům SHC Klatovy. Ti v dnešním utkání porazili na domácím ledě poslední Kobru jasně 7:2. Vítězství to bylo naprosto zaslouženě, neboť hosté dokázali držet krok pouze v první třetině, pak už byli domácí vidi

20.10.2018

Klatovy dnes přivítají polsední Kobru

Dnes pokračuje druhá hokejová liga, na programu má již jedenácté kolo. A Klatovy v něm přivítají pražskou Kobru. Kobře se letos vůbec nedaří, když se ziskem pouhých pěti bodů uzavírá tabulku. Favorit zápasu je tedy jasně daný. Zápas začne v 17.30 hod.

17.10.2018

Klatovy se dnes představí na ledě Děčína

Druhá liga dnes pokračuje desátým kolem. Klatovské hráče čeká dlouhá cesta na sever, jejímž cílem bude Děčín. Půjde o souboj třetího týmu se čtvrtým. K videní bude jistě zajímavé utkání, jehož začátek je naplánován na 18.00 hod. První vzájemné utkání vyhr

13.10.2018

Nové kšiltovky SHC Klatovy

Fanshop hlásí novinku! K dostání jsou nově kšiltovky SHC Klatovy v červené a černé barvě. K dostání jsou jak v nornální tak v dětské velikosti. Cena jedné kšiltovky je 430 Kč jejím zakoupením přispějete na chod hokeje v Klatovech. Kšiltovky bude možno zak

11.10.2018

V sobotu čeká béčko repríza finále v Domažlicích

Pikantní souboj čeká na klatovské béčko v sobotu. V rámci 3. kolo krajské ligy se představí na ledě Domažlic. Půjde o reprízu jarního finále, ve kterém Klatované oslavili titul krajských šampiónů.

06.10.2018

Pokračuje Krajská liga, v neděli přijede Tachov

Druhým kolem pokračuje o víkendu Krajská liga. Klatovy ''B'' v něm přivítají Tachov, který se po úvodním kole usadil na druhé pozici. Klatovy se zatím nacházejí na pátém místě.

03.10.2018

Klatovy se dnes představí na ledě mosteckého nováčka

Dalším kolem dnes pokračuje druhá hokejová liga, na programu má již sedmé kolo. Klatovy se v něm představí na ledě mosteckého nováčka, kterému se daří nadmíru dobře, když okupuje druhou příčku, Klatovy jsou o pozici níže. Lze očekávat že k vidění bude zaj

29.09.2018

Klatovy zabraly a udolaly bílinské Draky

Po dvou prohrách bez vstřeleného gólu, se dočkali hokejisté SHC Klatovy vítězství. V šestém kole porazili na domácím ledě Bílinu těsně 4:3. Základ pro vítězství položili klatovští už v první třetině, kdy vstřelili tři branky.