10.IHC Písek1949:8315

Přehled všech článků

06.12.2017

Klatovy prolomily sérii nezdarů

Po sedmi porážkách v řadě okusili pocit vítězství hokejisté Klatov. Ti v dnešním utkání zlomili nevyzpytatelný Nymburk 5:3. O výsledku rozhodla třetí perioda, ve které vstřelili čtyři branky. Třemi kanadskými body se prezenotval klatovský odchovanec Tomáš

05.12.2017

Druhou polovinu základní části otevře domácí duel s Nymburkem

Svou druhou polovinu otevře zítra základní část druhé ligy. A Klatovy ji otevřou na domácím ledě, kde přivítají Nymburk. Půjde o souboj sousedů v tabulce, ovšem větší pohoda je na hokejkách Nymburka. Domácí ale jistě půjdou do zápasu s tohou prolomit kriz

02.12.2017

Ani návrat Vladislava Kubeše nepomohl prolomit krizi

Výsledková krize trvá i nadále. I když sobotní utkání měli klatovští rozehrané dobře, ještě v polovině zápasu vedli o dvě branky. Hosté ještě do přestávky vyrovnali. Ve třetí třetině gól nepadl, a tak se šlo do prodloužení, které bylo v režii hostů a to j

29.11.2017

Mohutný finiš na Plameny nestačil

Výsledková krize hokejistů Klatov pokračuje. Ti prohráli ve středečním utkání na žďárských Bouchalkách s domácími Plameny 6:4. O výsledku rozhodla první polovina utkání, ve které se domácí dostali do čtyřgólového vedení. Klatovy to ale nezabalily a dostal

24.11.2017

Zítra se Klatovy představí v Českých Budějovicích

V sobotu pokračuje druhá hokejová liga. Klatovští hokejisté se vydají do jihočeské metropole, kde se postaví David servisu. Půjde o souboj sousedů v tabulce. Zápas začne v hokejovém centru Pouzar v 18.00

18.11.2017

Klatovy podruhé v řadě neskórovaly a připsaly si tak další porážku.

Nepříjemná série neúspěchů pokračuje i nadále. Klatovští hokejisté si v dnešním utkání připsali pátou prohru v řadě, když podlehli Táboru 0:2. Jde tak už o pátou prohru v řadě a druhé utkání bez vstřeleného gólu. Utkání to bylo, ale pohledné a výborně se

17.11.2017

Sobotní podvečer okoření pikantní bitva, přijede Tábor

Po čtrnácti dnech se na domácím ledě představí hokejisté Klatov. Ti v rámci patnáctého kola přivítají silný Tábor. Zápasy těchto soupeřů mají vždy náboj a nejinak by tomu mělo být v zítřejším zápase. Úvodní buly padne v 17.30.

11.11.2017

Klatovy v Moravských Budějovicích ani neskórovaly

Už je to takřka tradicí, že z venkovních zápasů se Klatovy vracejí bez bodů. Stejně tomu bylo i v sobotním na ledě Moravských Budějovic. Tak klatovští prohráli 4:0. Domácí o svém triumfu rozhodli ve 2. třetině, když třikrát překonali Sochůrka.