7.HC Draci Bílina2074:12217

Přehled všech článků

06.12.2018

Klatovy skolily také lídra své skupiny

Parádní utkání viděli diváci kteří včera zavítali na utkání klatovských hokejistů. Ti porazili v dramatickém zápase suveréna skupiny Sever ze Sokolova 4:3 a to i přesto že v utkání prohrávali již 0:2. Rozhodnutí přišlo až v závěru, kdy v přesilovce prosad

01.12.2018

Dnes přijede Jablonec, lídr skupiny Střed

Hokejisty SHC Klatovy čeká dnes nesmírně těžké utkání. V rámci 22. kola přivítají na svém ledě lídra skupiny Střed z Jablonce. Klatovští budou čelit týmu, který patří dlouho době k tomu nejlepšímu co druholigové menu může nabídnout. Hosté se navíc vezou n

29.11.2018

Klatovy přivezly z Kobry bod

S jedním bodem se vrátili hokejisté SHC Klatovy z hlavního města naší vlasti. Ve včerejším utkání prohráli na ledě Kobry 2:1 po nájezdech.

22.11.2018

Klatovy opět zvládly prodloužení a berou dva body

Tři domácí zápasy tři výhry v prodloužení, taková je bilance hokejistů SHC Klatovy. Ve středečním zápase zlomili Děčín 6:5 v prodloužení. Po první periodě klatovští prohrávali o dvě branky. Ve druhé třetině vývoj otočili, ve třetí třetině dvakrát vedli, a

20.11.2018

Sérii domácíchzápasů ukončí zápas s Děčínem

Třetí utkání v řadě na domácím ledě čeká zítra hokejisty SHC Klatovy. Ti v rámci devatenáctého kola přivítají čtvrtý Děčín. Oba soupeři se v letošní sezóně potkali již dvakrát a vždy zvítězil domácí tým. Utkání začne v 18.00 hod.

19.11.2018

Klatovy vyválčily proti Trutnovu dva body

O dva body rozšířili své konto hokejisté SHC Klatovy. Ti v sobotním utkání porazili nepříjemný Trutnov 3:2 po prodloužení. Body jsou to hodně cenné, neboť soupeř byl po většinu zápasu lepším celkem.

16.11.2018

Zítra přijede nepříjemný Trutnov

Po týdnu se v Klatovech půjde opět na druholigový hokej. V rámci osmnáctého kola přivítá tým SHC Klatovy hokejisty Trutnova. Favoritem zápasu jsou reprezentanti Klatov, neboť hosté jsou v tabulce své skupiny na pátém místě a navíc poslední tři zápasy proh

10.11.2018

Dnes přijede nejútočnější mužstvo celé druhé ligy

Po týdnu dnes pokračuje druhá hokejová liga. Tým SHC Klatovy přivítá na svém ledě nováčka soutěže MOSTECKÉ LVI. Soupeř je nejofenzivnjším týmem celé druhé ligy, když jejich průměr vstřelených gólů se zastavil na čísle šest. K vidění tedy bude zajímavý sou