6:5 sn
přátelské utkání - 23.3.2017 18:00:00
Zimní stadion Klatovy

Rozhodčí: Zdeněk Rückl, Diváků: 30

Sestava domácí:  Pacanda a Švarc - Topinka, Turhobr, Leština, Špaček, Kubík, Houfek, Slavík, Presheva, Korelus, Hlaváček, Tulačka, Michel, Štekr, Sochůrek, Beneš, Marcel, Vlček. Trenér: Němec
Sestava hosté:  Plánička a Tuček - Zavřel, Končel, Motlík, Balák, Šulda, Fukal, Vintr, Brtník, Sedláček, Fukal T., Tuček ml., Fukalová, Fukal D., Kupka

Čtvrteční podvečer 23. března patřil poslednímu zápasu týmu SHC Klatovy v letošní sezoně, soupeřem mu byl jeho fanklub. Fanklub HC Klatovy nastoupil do utkání s velkými ambicemi. Tým byl nabit převážně hokejově nezkušenými fanoušky, kteří na led vkročili s vidinou jasné výhry. Tým hokejistů však nastoupil v kompletní sestavě. Po několika okamžicích tak bylo jasné, kdo je na ledě pánem. Klatovští hokejisté, kteří jeli na 10% svého výkonu s přehledem kombinovali, a tak nebylo divu, že zanedlouho vsítili svůj první gól. Fanoušci se ale nevzdávali a dostávali se také do dobrých příležitostí.

Závěr zápasu patřil fanklubu, který si vytvořil neskutečný tlak a sevřel hokejisty v jejich obranném pásmu. Tento tlak vyústil v gól pár sekund před koncem, který zajistil remízu 5:5. Následovaly nájezdy, ve kterých vévodili hokejisté. Fanklubákům nestačil k výhře ani krásný gól jejich nevidomého člena. V tomto utkání však nešlo ani tak o vítěze, ale o krásné hokejové zážitky fanoušků s hokejisty a o tradiční zakončení letošní vynikající sezony týmu SHC Klatovy.

Foto z akce ZDE