PTýmZSB
1.SHC Klatovy00:00
2.SKLH Žďár nad Sázavou00:00
3.Fanklub HC Klatovy00:00

Detail zápasu

3:5
(2:0 | 1:4 | 0:1)
přípravné utkání - 1.8.2017 17:15:00
Zimní stadion Klatovy


Branky a nahrávky: 9. Topinka (Pacanda), 13. Pacanda, 26. Chalupa (Kaňák) – 23. Tupý (Blaha), 24. Chrpa (Chlouba, Trefný), 33. Chlouba (Chrpa), 34. Wágner (Rindoš), 49. Chrpa (Trefný). Vyloučení: 3:4, využití: 1:0, v oslabení 0:3. Diváků 100

Sestava domácí:  Sochůrek (Štekr) – Slavík, Kaňák, Houfek, Marcel, Kubík, Leština – Vracovský, Kodýtek, Chalupa, Topinka, Tulačka, Pacanda, Pacanda, Rubner, Vavřička, Kokoška, Vlček, Němec, Váchal
Sestava hosté:  Dvořák (Danylec) – Trefný, Novák, Hlaváček, Szatmáry, Blaha, Buchtela, Hierman, Lidák, Krejčiřík, Chlouba, Chrpa,Vágner, Rindoš, Tůma, Müller, Tupý, Kohút. Ringler, Macháček, Adámek.


Hned v úvodu utkání se střeleckým pokusem prezentoval Topinka, ale na Dvořáka nevyzrál. Na druhé straně to zkoušel Kohút, jenže ani on neuspěl. V 6. minutě se neujal ani pokus Chrpy. V 9. minutě se už skóre měnilo, když se v přesilovce prosadil Topinka. V 11. minutě nahodil puk na branku Trefný a Sochůrek měl s tímto pokusem plné ruce práce. Ve 13. minutě už vedli domácí o dvě branky, když pohotově dorážel Pacanda. V 16. minutě dostal do dobré pozice nabito Rindoš, ale střela mu nesedla. V závěru prvního dějství byla aktivnější Kadaň i díky početní převaze, využít ji ale nedokázala.

Z kraje druhé periody zkusil štěstí Vracovský, ale na Dvořáka nevyzrál. Ve 23. minutě hosté snížili zásluhou Tupého. O minutu později bylo vyrovnáno, když se z dorážky prosadil Chrpa.  Ve 26. minutě si ale Klatovy vzaly vedení zpět, když ranou z kruhu prostřelil Dvořáka Chalupa. Ve 29. minutě pálil z levé strapy Vágner, ale nepřesně. Ve 33. minutě dostaly Klatovy možnost přesilovky, ale ta im hrubě nevyšla, když v ní dvakrát inkasovaly. Nejprve se prosadil Chlouba a o půl minuty později se nad Sochůrkovo rameno trefil Wágner. Klatovští  mohl odpovědět o minutu později, ale chybělo jim pověsné štěstíčko.

Úvod třetí třetiny byl oboustraně bez šancí. Ve 48. minutě hrály Klatovy přesilovku, ale opět v ní dokázaly inkasovat, tentokrát se nad lapačku Sochůrka trefil Chrpa. V 56. minutě mohl dát kontaktní gól Váchal, ale Dvořák proti němu vytáhl parádní zákrok. Po té už se žádná vážnější situace neudála. A tak utkání skončilo vítězstvím papírového favorita.