2:4
(1:0 | 0:3 | 1:1)
přípravné utkání - 10.8.2017 18:00:00
Zimní stadion Klatovy

Branky a nahrávky: 10. Vlček (Kaňák), 56. Němec (Vlček) – 24. Hendrych, 32. Říha (Michálek, Šik), 39. Račanský (Michálek), 53. Šik. Rozhodčí: Hucl - Tvrdík, Rubáš. Vyloučení: 5:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:1. Diváků 110

Sestava domácí:   Sochůrek (Rückl) – Slavík, Kaňák, Houfek, Kubík, Marcel, Krystl – Topinka, Vracovský, Kantner, Rubner, Vavřička, Pacanda, Vlček, Váchal, Kokoška, Kosnar, Němec, Vondrák.
Sestava hosté:  Hruška (Šmídl) – Prindiš, Váňa, Šik, Michálek, Hohl, Gombár, Beer, Prachař – Kuběna, Strunz, Hendrych, Kašpar, Račanský, Říha, Šneberk, Pfister, Trapl, Košťál, Sus, Hauzr.

Hned z kraje zápasu vyzkoušel Hruškovu pozornost Kantner. Neuspěl ani Račanský na druhé straně. Následně se hosté usadili v útočném pásmu, ale šanci si vytvořit nedokázali. V 8. minutě vypálil z kruhu Houfek, ale jeho pokus si Hruška pohlídal. O dvě minuty později už domácí vedli, když Kaňákovu střelu dorazil do branky Vlček. Ve 13. minutě se ke střele odhodlal Říha, ale Sochůrek byl pozorný. Neujala se ani střela Šika. V 16. minutě se domácí dostali do velké šance, ale nic z ní nevytěžili.

Z kraje prostředního dějství provětral Sochůrkovi betony Gombár. Ve 24. minutě domácí chybovali a do úniku se dostal Hendrych a svůj nájezd zakončil střelou pod víko. Ve 27. minutě napřáhl na modré Váňa, ale minul branku. V Polovině utkání se dostali domácí do akce 4 na 1, ale akci trestuhodně překombinovali. Ve 32. minutě se hosté dostali do vedení, když Sochůrka prostřelil Říha. Ve 36. minutě zachránila Hrušku tyčka po střele Houfka. Ve 39. minutě to bylo o dva góly, když Michákovu střelu nádherně tečoval Račanský. Těsné před odchodem mohl navýšit vedení hostů Sus.

Ve 42. minutě si Sochůrek poradil s nahozenín Strunze. Na druhé straně neuspěl svým pokusem Kantner. Ve 49. minutě se do velké šance dostal Kuběna, ale na Sochůrka nevyzrál. V 53: minutě po návratu z trestné lavice řítil sám na branku Šik, který byl ze zadu prstrčen a skončil v brance i s pukem. V 56. minutě domácí snížili, když se důrazem před brankou prosadil Němec. V závěru mohl vedení hostů navýšit Říha, ale na Sochůrka nevyzrál.