6:5p
(3:2 | 0:2 | 2:1)
7. kolo - 7.10.2017 17:30:00
Zimní stadion Klatovy

Branky a nahrávky: 2. Vracovský (Piovarči), 7. Piovarči (Houfek, Vlček), 18. Leština, 46. Leština (Piovarči), 54. Vlček (Piovarči, Kaňák), 65. Leština (Topinka) – 17. Volf (Macháček), 20. Vylíčil (Šulčík), 23. Vylíčil (Trummer), 25. Šulčík (Trummer), 53. Rousek (Zayml). Rozhodčí: Hucl - Sedláček, Tvrdík. Vyloučení: 5:4, využití: 0:1, v oslabení: 0:0. Diváků: 200

Sestava domácí:  Sochůrek (Plánička) – Walter, Kaňák, Houfek, Kubík, Straka – Uhlík, Topinka, Pacanda, Vracovský, Vlček, Leština, Vondrák, Piovarči, Kosnar, Bouček.
Sestava hosté:  Dudáček (Spáčil) – Michal, Babchuk, Macháček, Škopek, Kříž – Stodolovský, Šulčík, Rousek, Ferebauer, Zayml, Trummer, Vylíčil, Volf, Sumenauer,

Domácí měli dobrý vstup do utkání a už ve 2. minutě se ujali vedení, když Piovarčiho střelu dorazil do branky Vracovský. V 5. minutě do dobré příležitosti dostali hosté, ale domácí odolali. O dvě minuty později slavili domácí, když se z dorážky na brankovišti prosadil Piovarči. V 9. minutě se ke střele odhodlal Škopek, jeho projektil minul klatovskou branku. O dvě minuty se do velké šance dostal Rousek, ale na Sochůrka nevyzrál. V 17. minutě hosté snížili, když Sochůrka překvapil Volf. Hned za pár okamžiků, ale potrestal hostujcí chybu Leština a domácí znovu vedli o dva góly. Před odchodem ddo kabin se v přesilovce prosadil ještě Vylíčil.

Ve 23. minutě se hostům povedlo vyrovnat, když Sochůrka pokořil znovu Vylíčil.  Na druhé straně se neujala rána Piovarčiho. Ve 25. minutě hosté dokonali obrat, když se mezi betony Sochůrka trefil Šulčík. Ve 30. minutě jel sám na branku Uhlík, zakončil však nepřesně. Ve 38. minutě zapomněla domácí obrana na Summerauera vracejcího z trestné lavice, ale hostujcí forward Sochůrka nepokořil.

Ve 46. minutě se domácím podařilo vyrovnat, když se na brankvišti prosadil Leština. Ve 48,. minutě si Sochůrek poradil s pokusem Vylíčila. V 53. minutě předvedli hosté ódu na hokej, když krásnou výměnu zakončil do prázdné branky Rousek. Jenže hosté se z vedení dloho neradovali, když z následné akce odpověděl vyrovnávacím gólem Vlček. V 57. minutě vznikli zmatky před Sochůrkem, ale domácí to ústáli bez úhony.

V prodloužení pak rozhodl svým třetím gólem v utkání Leština a dokonal tak svůj hattrick.