4:0
(0:0 | 3:0 | 1:0)
14. kolo - 11.11.2017 17:00:00
Zimní stadion Moravské Budějovice

Branky a nahrávky: 28. Mikeš (Wasserbauer, Matějka), 29. Kabelka (Pucher st.., Mikeš), 32. Pelikán (Peroutka, Krutiš), 51. Horký (Kabelka).
Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Král. Vyloučení: 3:3, využití: 1:0, v oslabení 1:0.

Sestava domácí:  Brož (Čáp) – Čermák, Kabelka, Pelikán, Kliment, Peroutka, Pucher ml, Wasserbauer- Pucher st., Mikeš, Horký, Rytnauer, Matějka, Krutiš, Lupač, Hačecký, Bulín J., Juráň, Bulín P.
Sestava hosté:  Sochůrek – Houfek, Walter, Polívka, Kačena, Sysel, Leština – Uhlík, Topinka, Pacanda, Rubner, Tulačka, Kokoška, Vracovský, Furch, Pour, Heldák, Roubal.

Hned z kraje zápasu se do úniku dostal Mikeš, ale svůj únik neproměnil stejně jako následnou dorážku.Ve 2. minutě si Sochůrek poradil se střelou Krutiše. V 6. minutě se ke střele odhodlal Lupač, jehož pokus tečoval Juráň a kotouč jen těěsně minul místo určené. V 9. minutě měli domácí možnost kratoučké dvojnásobné přesilovky.Ve 13. minutě se k vážnější situaci dostaly také Klatovy, ale přečíslení 3 na 2 přestřelily branku. V 15. minutě si Brož poradil s pokusem Furcha.

Ve 22. minutě se hosté dostali znovu do přeíslení, ale tentokráte orazítkovali břevno. Ve 27. minutě vznikla skrumáž před Sochůrkem, ale gólem neskončila. To domácí nemuselo mrzet, když se o chvíli později proadil blafákem do bekhendu Mikeš. O devadesát vvteřin později domácí znovu udeřili, když se ranou švihem prosadil Kabelka. Ve 31. minutě hosté neproměnili akci 3 na 1. Na druhé straně však domácí znovu udeřili, když se švihem prosadil Pelikán. Ve 38. minutě domácí obrana zblokovala pokus Kokošky.

Ve 43. minutě se nepřesným pokusem prezentoval Kokoška. Ve 45. minutě prověřil Sochůrkovo pozornost Pucher, ale ten byl pozorný. Neujal se ani tečovaný pokus Hačeckého. Následně hráli hosté čtyřminutovou přesilovku, kterou ale nevyužili, naopak v ní ještě dokázali inkasovat, když dotlačil puk do branky Horký. V 54. minutě orazítkoval tyčku Pacanda. V 59. minutě se přes dva bránící hráče prodral Kabelka, branku však minul.