Bod z Tábora

Napsal: Martin Karlík 21. 9. 2014
S bodem se vrátili hokejisté Klatov z Tábora, kde prohráli v prodloužení. Hosté by jistě před zápasem brali bod všemi deseti, ale vzhledem k průběhu utkání, kdy hosté vedli ve třetí části 3:1, je pro ně bod mírným zklamáním. Za předvedený výkon si zaslouží všichni Klatováci pochvalu. Zápas velice odchytal Vladislav Pravda.
20.09.2014
HC Tábor
4:3p
(1:0, 0:3, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 8. Barbora (Boháč), 44. Seidl (Havran, Boháč), 55. Boháč, 62. Matusik (Seidl, Heršálek) - 22. Vondryska (Čuban, Vizinger), 34. Topinka (Bastl, Zeman), 37. Pondělík (Bastl, Vondryska). Rozhodčí: Jechoutek - Rybáček, Svatopluk. Vyloučení: 14:12 navíc Kratzer 10+OK, Kříž 10+OK - Kubeš 10 OT (všichni nesp. chov.). Využití: 1:0. Diváci: 800.

HC Tábor: Panec (Klestil) - Černý, Havran, Heršálek, Dvořák, Kříž, Hlaveš, Kellner, Mrkvička, Seidl, Kratzer, Matusik, Kolomý, Barbora, Boháč, Zayml, Kratochvil.

SHC Klatovy: Pravda (Smejkal) - Zeman, Blumentrit, Pouska, Mrázek, Pouska, Žáček, Noga, Pacanda, Topinka, Kubeš,Pondělík, Čuban, Pitel, Bastl, Vizinger, Vondryska

report později . . .