Důležité body zůstaly doma

Napsal: Redakce 15. 1. 2015
Klatovští hokejisté zvládli důležité utkání s Moravskými Budějovicemi, všechny body tak zůstaly doma. Budějovice nepředvedly prakticky nic, Klatováci vyhrávali již 4:0, ke konci zápasu budějovičtí pouze kosmeticky upravili výsledek na konečných 4:2. Touto výhrou se klatovští hráči opět posunuli na předposlední místo, které zaručuje účast v play-off. Ve hře je však ještě mnoho bodů (27), věřme, že jich klatovští hráči vybojují co nejvíce. V sobotu jedou klatovští do Sokolova.
14.01.2015
M. Budějovice

Branky a nahrávky: 4. Pejchar (Vondryska, Žáček), 8. Houfek (Beran, Marcel), 31. Beran (Kepka, Tulačka), 49. Pacanda (Hobl, Kubeš) - 53. Horký (Barták), 57. Vantuch (Kadela, Telesz). Rozhodčí: Sýkora – Fiala, Havelec. Vyloučení: 3:5 + Matějka (MBU) 5 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 231.

SHC Klatovy: Polívka (Lavička) – Marcel, Houfek, Zeman, Martinec, Žáček, Blumentrit, Bouček – Hobl, Kubeš, Pacanda – Kepka, Tulačka, Beran – Bastl, Vondryska, Pejchar – Topinka, Pondělík, Čuban – Pitel

M. Budějovice: Dusík (Šťastný) – Jakeš, Sobotka, Randa, Forman, Pelikán, Latner, Přidal, Kadela, Matějka, Barták, Gottlieb, Vantuch, Telesz, Horký, Vlašín, Kesner