I z Moravy bez bodu

Napsal: Martin Karlík 19. 10. 2014
Krize hokejistů Klatov pokračuje i nadále. Tentokráte prohráli na ledě Moravských Budějovic 6:2. Jedná se už o sedmou prohru v řadě. Hosté si utkání prohráli především díky prospanému úvodu druhé třetiny, kdy během kdy během necelých dvou minut třikrát inkasovali. Za předvedený výkon si hosté bodovat nezasloužili. Výkon některých hráčů byl zklamáním.
18.10.2014
7. kolo
M. Budějovice
6:2
(1:1, 3:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 15. Horký (Kadela), 23. Sechovec (Paták), 24. Barták (Jakeš), 25. Randa (Lupač), 55. Horký (Vlašín, Barták), 59. Gottlieb (Sobotka) – 9. Pacanda (Novotný), 36. Pacanda. Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Musil. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 310.

M. Budějovice: Šťastný (Máj) – Jakeš, Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, T. Pelikán, Přidal, Dostál, Matějka, Barták, A. Pelikán, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kadela, Paták.

SHC Klatovy: Gulimov (Lejsek) – Zeman, Blumentrit, Pouska, Žáček, Bastl, Křesťan, Noga, Pacanda, Topinka,Kubeš, Samoylov, Pondělík, Novotný, Vizinger, Vondryska.