Klatovy přiživily šanci na play off a z Bíliny i díky fanouškům přivezly všechny body!

Napsal: Dominik Rejthar, Jiří Zavřel 21. 2. 2015
Velmi důležité vítězství si přispaly na své konto Klatovy, které vyplenily led Bíliny a získaly cenné tři body, které pro ně znamenají zvýšení šance na play off. Skvělý výkon předvedl v utkání především gólman Polívka, který vychytal čisté konto, ale i celý klatovský tým, který pro vítězství nechal na ledě vše! Důležitou součástí byli také klatovští fanklubáci, kterých se v Bílině sjelo 15 a povzbuzováním hnali svůj tým kupředu. Rozhodující duel ale celek z Pošumaví teprve čeká. Kvůli vítězství předposledního Klášterce musí Klatovští ve středu zdolat v posledním kole základní části Žďár nad Sázavou!
21.02.2015
33. kolo
Draci Bílina
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 41. Pejchar (Blumentrit, Kubeš), 46. Pejchar (Martinec, Čuban).Diváci: 160. Průběh utkání: 0:0, 0:2.

Draci Bílina: Michajlov (Škubal) – Brettschneider, Polák, Bittner, Kotov, Veselý, Fučík – Kýhos, Přeučil, Salač, Procházka, Zdeněk, Zika, Štěpánek, Sekerka, Petráš, Brandejský, Racek, Piweak, Vrba

SHC Klatovy: Polívka (Lejsek) – Zeman, Martinec, Blumentrit, Bouček, Houfek, Hobl, Bastl, Beran, Pacanda, Kubeš, Pejchar, Vondryska, Noga, Culek, Pondělík, Čuban

Ohlasy trenérů

Radek Mužík (HC Klatovy): My hrajeme nyní o všechno. Soupeři naopak o nic nešlo, takže i tak to vypadalo na ledě. My jsme dvě třetiny tlačili, měli jsme spoustu střel, ale nepadalo nám to tam. Pak nám tam naštěstí padly dva góly na začátku třetí třetiny. Jak jsme se furt hnali dopředu, tak z toho plynuly chyby v naší obraně. Výborně ale zachytal brankář Polívka, který nás několikrát podržel. Chci velmi poděkovat fanouškům, kteří nás jeli do Bíliny podpořit. Moc nám pomohli a věřím, že nás přijdou podpořit i ve středu v rozhodujícím zápase sezony.