Obrat v Pelhřimově vynesl Klatovákům dva body

Napsal: Redakce 4. 1. 2015
V sobotu se vrátili klatovští hráči z Pelhřimova, odkud přivezli dva body za výhru po samostatných nájezdech. Tyto body vydřeli Klatováci především díky velké píli ve třetí třetině, kdy stáhli tříbrankové manko a vyrovnali na 5:5. Tímto bodovým ziskem se odlepili ode dna tabulky a jsou na předposledním místě. K dalšímu zápasu nastoupí 10. ledna v Kolíně.
03.01.2015
22. kolo
Pelhřimov
5:6sn
(3:1, 2:1, 0:3 - 0:0)

Branky a nahrávky: 18. Srdínko (Kadlec), 19. Bezděk, 19. Hadrava Martin (Jelínek), 37. Kadlec (Mečiar, Tolkner), 40. Tolkner (Mečiar, Vajner) – 9. Beran (Žáček, Kubeš), 36. Michel (Polívka), 45. Pacanda (Kubeš, Beran), 49. Beran (Martinec, Hobl), 55. Michel, rozh. náj. Kristl. Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Musil. Vyloučení: 9:10. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 358.

Pelhřimov: Vajner – Jelínek, D. Kasalý, Mečiar, Srdínko, Žuček, F. Kasalý – Tolkner, Kubát, Třetina – Kadlec, Votápek, Martin Hadrava – Kopic, Bezděk

SHC Klatovy: Polívka – Zeman, Martinec, Blumentrit, Žáček, Houfek, Marcel, Hobl, Beran, Pacanda, Kubeš, Topinka, Pejchar, Vondryska, Noga, Kepka, Kristl, Čuban, Michel