První výhra Klatov

Napsal: Redakce KT, Marvan Jakub 18. 11. 2014
This text will be replaced
Hokejisté týmu SHC si zapsali první letošní výhru v sezóně. V oslabené sestavě dokázali přehrát favorizovaný Nymburk na jejich ledě 2:4. Po dvou gólech vstřelil Bastl s Pacandou. Výhře v Nymburku přihlížela i hrstka klatovských fanklubáků.
17.11.2014
13. kolo
HC Nymburk
2:4
(0:1, 2:2, 0:1)
SHC Klatovy

Branky a nahrávky: 33. Král (Stehlík, Herna), 39. Stehlík (Král) – 13. Bastl (Houfek), 23. Pacanda (Nikita), 25. Bastl (Kubeš), 59. Pacanda. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 230.

HC Nymburk: Brázdil – Herna, Kříž, Knesl, Kulich, Cicvárek, Rittig, Pokorný – Dvořák, Král, Stehlík – Dulovec, Bičiště, Šimek – Kadlec, Pilař, Brzák – Protivný

SHC Klatovy: Lejsek (Gulimov) – Zeman, Houfek, Bouček, Nejdl, Černý, Hobl, Bastl, Pacanda, Pejchar, Kubeš, Vondryska, Samoylov, Pech.

Ohlasy trenérů

Pavel Bičiště (Nymburk): Nám se v poslední době docela dařilo ve venkovních zápasech. V podstatě z každého venkovního zápasu jsme v nedávné době přivezli nějaké body, naposledy tři body z Děčína. Těšili jsme se na domácí prostředí. Dnes je navíc svátek, takže jsme čekali dobrou návštěvu, která tu byla. Doufali jsme, že zvítězíme a náš herní projev bude dobrý. To se ale nestalo, prohráli jsme. Nechci říct, že bychom se nesnažili, ale utekl nám úvod utkání, kdy jsme hned první třetinu prohráli. I přes to nás čekalo ještě dalších čtyřicet minut. Soupeř však odskočil na tříbrankový rozdíl, avšak my jsme se díky dvěma brankám dostali na dostřel. V závěru jsme tlačili, určitě jsme měli více střel, ale chyběl nám důraz kolem branky. Znovu se opakuji, příčinou prohry byl začátek utkání, ve kterém jsme podali sváteční výkon. Pro náš tým je to škoda, soupeři gratuluji.

Radek Mužík (Klatovy): Přijeli jsme sem ve strašně okleštěné sestavě. Urvali jsme tu zlaté body. Doufám, že jsme se touto výhrou odrazili k lepším výsledkům. Nymburk má hrozně silný tým, ve kterém hraje prim Lukáš Král. Jsem rád, že byl dnes jen u dvou branek. Kluci zápas oddřeli na krev, takže jsem samozřejmě spokojený.