V Sokolově zůstaly všechny body

Napsal: Redakce 18. 1. 2015
Klatovští hokejisté se vrátili ze Sokolova bez bodu. Místnímu Baníku zde podlehli 6:3, kdy poslední branku dostali klatovští do prázdné branky při power-play. Již tuto středu se bude hrát doma proti Jindřichovu Hradci, doufejme, že důležité body zůstanou doma. A to již z důvodu, že Děčín jej porazil a opět se v tabulce posunul před Klatovy. Zápas začíná v 18:00 hodin.
17.01.2015
HC Sokolov

Branky a nahrávky: 1. T.Rohan (Kverka, Přindiš), 12. Sýkora (Půlpán, Schusser), 13. Kverka (T.Rohan, M.Rohan), 33. Kverka (Vaněk, Jeník), 45. Kverka (M.Rohan, Kuběna), 60. Šik (Kuběna) – 25. Topinka (Pejchar), 54. Pacanda (Kubeš, Žáček), 55. Vondryska (Martinec, Beran). Rozhodčí: Kostourek – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 8:14 + Hobl (KLA) OK za nesp. chování, Využití: 5:2. V oslabení: 0:0. Diváci: .

HC Sokolov: Hruška P. (Francisko)- Rohan M., Šik, Přindiš, Jeník, Gombár, Kečkeš, Schusser, Troška, Rohan T., Dobřemysl "C", Kuběna, Sýkora, Vrána, Vaněk, Švec, Půlpán A., Říha, Škop, Csamangó, Kverka

SHC Klatovy: Polívka (Lavička) - Martinec, Blumentrit, Žáček, Bouček, Nejdl, Reiniger, Hobl "A", Bastl, Beran, Pacanda, Kubeš "C", Topinka, Pejchar, Vondryska, Pondělík, Pitel, Kepka