Béčko přetlačilo Třemošnou až po samostatných nájezdech

Napsal: Václav Nauš 11. 2. 2020
V rámci dvacátého kola přijela do Klatov Třemošná. Po nadějné první třetině berou domácí jen dva body za výhru po samostatných nájezdech.

Klatovští vstoupili do utkání aktivněji a od první minuty byli lepším celkem. V samém úvodu si vypracovali několik šancí, z nichž jednu proměnil Kubeš. Vedení dodalo domácím potřebné sebevědomí a klid. Hosty v podstatě nepustili do větších šancí a zásluhou dvou gólových zásahů Pitla navýšili své vedení.

Ve druhé třetině domácí trestuhodně polevili. Svou laxností darovali hostům několik přesilových her. Když dvojnásobnou přesilovku využil exklatovský Mrázek, obraz hry se změnil. Hostů byl najednou plný led a díky dvěma brankám Polívky zaslouženě vyrovnali.

Do třetí třetiny nastupovali domácí s odhodláním vrátit se ke hře z první třetiny. Hosty opět zatlačili, ale nedařilo se jim v koncovce. V závěru vystupňovali svůj tlak, stáhli hru na dvě pětky, ale potřebnou branku vstřelit nedokázali. Zápas tak dospěl až do samostatných nájezdů. Domácí Babka byl jediným úspěšným exekutorem a rozhodl, že bod navíc zůstane v Klatovech.

Příští zápas odehrají klatovští hráči na ledě Mariánských Lázní – v sobotu 15.2 od 16:15