V sobotu od 17:30 první domácí zápas. Přijedou písečtí Králové. Připravena je soutěž pro diváky.

Napsal: JS 20. 9. 2019
Hokejisté SHC Klatovy se v sobotu od 17:30 poprvé v nové sezóně představí na domácím ledě. Soupeřem jim budou Králové z Písku.

Oba týmy se dvakrát utkaly v přípravě na tuto sezónu. V prvním zápase byli na píseckém ledě jednoznačně úspěšnější Klatovy, které vyhrály 5:1. V odvetě v Klatovech byl téměř až do konce vyrovnaný stav 0:0, když 10 vteřin před koncem prodloužení v přesilové hře vstřelil Písek jediný a vítězný gól zápasu.

Klatovy v prvním kole po dobrém výkonu prohrály v Praze na Kobře 4:2, ve druhém kole, rovněž na venkovním stadionu, deklasovali budějovický HC David Servis 8:3.
Soupeř z Písku v prvním kole prohrál po prodloužení v Příbrami 3:2 a minulý víkend nestačil na domácím ledě na Kobru Praha a prohrál 5:2.

Trenér Straka tentokrát očekává úplně jiné utkání, než jaká byla k vidění v přípravě. „Myslím si, že to bude odlišný zápas. Je to mistrák, tentokrát půjde o body. Nevím, s jakým týmem k nám Písek přijede, ale myslím si, že sestava soupeře bude velmi podobná té, která proti nám nastoupila v přípravě. Uvidíme na ledě, ale určitě chceme uspět,“ říká trenér Klatov.

Pro diváky je na sobotní utkání opět připravena oblíbená “míčková soutěž”! Tentokrát šťastlivec, který míček chytí a přinese do prostoru před bufetem, získá poukázku od našeho dalšího sponzora - privátního WELLNESS CLUBu v Kaznějovské ulici v Plzni www.wellnessclubplzen.cz