Výborný vstup klatovských juniorů do sezony!

Napsal: Pavel Čuban 23. 9. 2019
Čtyři zápasy - čtyři výhry. Klatovští mladíci výborně vstoupili do letošní sezony a mají skvěle našlápnuto k postupu do nadstavby.

V úvodních dvou kolech na domácím ledě deklasovali HC Spartak Žebrák 12:0 a HC Rokycany 7:1. Poté zajížděli k asi největšímu rivalovi v boji o postup na led HC Meteor Třemošná. Po skvělém výkonu vyhráli těsným výsledkem 3:4. Zatím poslední souboj vyšel juniorům parádně, kdy na domácím ledě porazili celek Příbrami 6:2. O víkendu čeká tým Radka Mužíka venkovní zápas proti HC Berounští medvědi a tím uzavřou první kolo základní části. Druhé kolo definitivně rozhodne o dvou postupujících do nadstavby o postup do extraligy juniorů.

Vy můžete naše kluky podpořit na klatovském zimním stadionu v pátek 11.10. 2019 proti Třemošné a 20.10. 2019 v zápase proti Berounu.