Z Mariánských Lázní přiezlo Béčko tři body

Napsal: Václav Nauš 19. 2. 2020
V předposledním kole zajížděli hokejisté klatovského Béčka na led předposledních Mariánských Lázní. Průběh zápasu neodpovídat postavení obou celků. Klatovští sice zaslouženě vyhráli, ale domácí se za svůj výkon nemohou stydět.

Úvodní třetina přinesla vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Na obou stranách ale útočníci naráželi na výborně chytající gólmany. Dvě branky padly až v samém závěru třetiny. Po jedné na každé straně, za Klatovy vstřelil branku Pitel.

Od druhé třetiny přibývaly šance spíše na straně hostů. Domácí dorovnávali rozdíl v kvalitě svým nasazením a bojovností, ale postupem časy bylo vidět, jak jim ubývají síly. Na branku Valečky z úvodu třetiny ještě domácí dokázali zareagovat, ale na dvě slepené branky Kubeše a Babky z poloviny zápasu už nezareagovali. Klatovští si tak vypracovali rozhodující náskok, který ve třetí třetině zkušeně pohlídali.

Poslední zápas sehrají klatovští doma, v neděli 23.02.2020 16:45 přivítají Tachov.