Zhodnocení sezóny a vzkaz klatovských juniorů.

Napsal: redakce 25. 3. 2020
Krásný průběh, smutný konec. Tato sezóna byla pro náš tým takový malý - velký sen od začátku až do konce.

Když jsme se na začátku května sešli na první trénink suché přípravy, tak nikdo z nás netušil, jaký tým a parta se postupem času vytvoří. Po celou dobu dvouměsíční letní přípravy jsme těžko snášeli extrémně náročné tréninky. Pondělí až pátek, každý den na krev! Nikdo nás v sezóně fyzicky nepřehrál a to ani v těžkých chvílích, kdy jsme zápasy dohrávali doslova na pár lidí. Pokračovali jsme srpnovým soustředěním v Říčanech, které se neslo ve stejném duchu. Samotná sezóna začala základní částí. Tou jsme prošli bez větších problémů a začal se tvořit tým, který jen tak nikdo neporazí. Do nadstavby jsme vstoupili s respektem, ale první zápas po vítězství 9:5 na půdě Sokolova a následná domácí výhra proti Litoměřicím nám dodaly sebevědomí. Suverénní jízda, kdy jsme získávali vítězství za vítězstvím, nám zajistila postup do baráže o extraligu juniorů. Bohužel teď máme jen dvě přání. Ať se uklidní situace kolem coronaviru a ať Český hokej (hokejový svaz-pozn. redaktora) nám přisoudí extraligu juniorů pro následující sezónu, protože podle výsledků by měla patřit nám! Držte nám palce.

Vaše juniorka.