První vítězství a tři body v nové sezóně vezeme z Českých Budějovic

Napsal: | JS 15. 9. 2019
První vítězství a tři body do tabulky druhé ligy si vezeme z ledu ćeskobudějovického HC David Servis. Domácí porážíme vysoko 8:3.
14.09.2019
2. kolo
HC David Servis
3:8
(2:2, 0:2, 1:4)
SHC Klatovy

6. Krtek (Dudáček), 14. Marek (Vak, Kohút), 52. Škopek (Hřebejk) – 7. Roubal (Tulačka, Uhlík), 16. Roubal, 23. Roubal (Walter), 40. Houfek (David Roubal, Hasman), 42. Eret (Kolda), 46. Hasman (Slavík, Hanzlík), 50. Hanzlík (Hasman, David Roubal), 57. Uhlík (Josef Roubal, Tulačka)

HC David Servis: Marek (Němec) – Kubeš, Dudáček, Kohút, Škopek, Krtek, Grauer – Kronus, Matys, Marek, Sumerauer, Schmidmayer, Vak, Ferebauer, Pecka, Hřebejk

SHC Klatovy: Kolář (Hauser) – Slavík, Šiller, Lokajíček, Houfek, Walter – Mužík, Roubal J., Uhlík, Roubal D., Eret, Tulačka, Hanzlík, Hasman, Rohla, Procházka, Matiášek, Kolda

Domácí se v první třetině dostali dvakrát do vedení ale hosté z Klatov dokázali pokaždé rychle najít odpověď a vyrovnat. Do šaten se tak o první přestávce šlo za vyrovnaného stavu 2:1. Na začátku druhé třetině šly Klatovy díky gólu v přesilovce do vedení 3:2, které navýšily gólem do šatny v poslední minutě třetiny. V poslední třetině hosté přidali další 4 branky a připsali si první vítězství v sezóne.