Hokejisté zakončili sezonu se svými fanoušky

Napsal: Redakce 16. 4. 2024
K tak trochu netradičnímu poslednímu zápasu sezony nastoupili v pátek klatovští hokejisté. Zahráli si proti jejich fanouškům. Fanklub HC Klatovy vyzval klatovské hokejisty krajské ligy mužů k porovnání sil na ledě. Hokejisté svým fanouškům nenechali ani centimetr ledu zadarmo. Ti tak hned v úvodu poznali, že hrát hokej není tak jednoduché, jak se z hlediště může zdát. Brzy se však dokázali s nastavenou úrovní hry srovnat a stali se rovnocenným soupeřem.

V sestavě fanoušků nechyběl prezident fanklubu Jiří Zavřel, zapojil se i prezident HC Klatovy Stanislav Kopáček, několik nadějných mládežnických hokejistů (včetně jedné hokejistky) a z části byla sestava doplněna z řad hokejistů.

Tento zápas, ve kterém nešlo o výsledek, navázal na tradici z roku 2017, kdy si naposledy fanoušci zahráli proti tehdejším druholigovým hokejistům.

Při následném společném posezení u piva poděkoval Jiří Zavřel hokejistům za uplynulou sezonu. „Tato sezona byla pro nás všechny tak trochu jiná, zejména vy jste v ní byli vystaveni vysokému tlaku a očekávání ze strany veřejnosti. Musím ale říct, že jste to zvládli na jedničku a my vám za všechno mockrát děkujeme. Už nyní se nemůžeme dočkat nadcházející sezony, ve které se můžete na naši podporu spolehnout“. Následně si vzal slovo Pavel Čuban, který poděkoval fanouškům za podporu v letošní sezoně. Tato podpora byla podle něj znatelná, táhla tým za lepšími výsledky a celkově přispěla dobré atmosféře v hledišti.

Sestava fanoušků

Sládek ml. - Zavřel, Šulda, Sládek, Sládková, Kopáček, Žák ml., Vizinger, Plánička, Kubeš

Sestava hokejistů

Čuban, Brtník Jiří - Brtník Jan, Hochman, Fait, Bouček, Kopáček ml., Pitel, Kaiser