V sobotu jdeme na hokej.

Napsal: Redakce 29. 2. 2024
Zveme všechny fanoušky klatovského hokeje na další utkání play-off našeho týmu mužů proti HC Vlci Domažlice v KLM. Tento zápas je věnován všem profesionálním a dobrovolným hasičům jako poděkování za jejich statečnou práci, odvahu a oddanost při ochraně lidí a majetku. Díky vám se cítíme v bezpečí a chráněni, vaše obětavá práce je neocenitelná. Děkujeme vám za vše, co děláte.

Vstup na utkání je zdarma po předložení průkazu dobrovolného nebo profesionálního hasiče. Partnerem tohoto utkání je firma Autocentrum Jan Šmucler s.r.o. (https://www.smucler.cz), která je zároveň partnerem tradiční divácké soutěže společně s Partnerským klubem HC Škoda Plzeň. Výherce soutěže obdrží 2 vstupenky na nejbližší domácí extraligový zápas Partnerského klubu HC ŠKODA PLZEŇ.

Sobotní zápas začíná v 17:30. Před začátkem utkání proběhne slavnostní zahájení. Prosíme všechny fanoušky, aby přišli s dostatečným předstihem. Ke vstupu bude možné využít jak hlavní, tak i vchod od restaurace U Šroubka.

Veškerý finanční obnos vybraný z divácké soutěže a vstupu na utkání bude věnován na podporu a rozvoj mládeže HC Klatovy.