Z Jablonce alespoň s bodem

Napsal: Martin Karlík 25. 1. 2015
S bodem se po sobotní půlnoci vrátili hokejisté Klatov z Jablonce. Tento zisk jednoho bodu je mírným zklamáním, vzhledem k průběhu zápasu. Hosté v utkání dvakrát vedli o dvě branky, ale domácí dokázali v poslední minutě zápasu vyrovnat. V prodloužení pak domácí dokázali skórovat a připsali si bonusové body. Utkání nedohrál pro velice nepříjemné zranění Matěj Beran, který byl odvezen do liberecké nemocnice. Velkým zklamáním byl výkon hlavního sudího Vokřála.
24.01.2015
27. kolo
HC Jablonec
6:5p
(1:1, 1:2, 3:2 - 1:0)

Branky a nahrávky:14. Nevyhostěný (Pavlů), 40. Bříška (L. Tondr, Šulc), 45. Bříška (Petrmichl), 52. Bříška (Petrmichl), 59. L.Tondr, 63. Bříška (L. Tondr, Pilař) – 19. Polata (Beran), 28. Pech (Noga), 35. Beran (Polata), 46. Vondryska (Noga, Čuban), 50. Blumentrit. Rozhodčí: Vokřál – Ševic, Votrubec. Vyloučení: 13:8 plus Zeman OK, Pavlů, Čechura a Tondr 10 OT (všichni JBL). Využití: 0:3.

HC Jablonec: Bouška – Pavlů, Nevyhoštěný, Bříška, Tondr, Šulc, Petrmichl, Pilař, Zeman, Homolka, Pulec, Žďárský, Šít, Čechura, Abraham, Brokeš, Peřina, Maďar.

SHC Klatovy: Lejsek (Gulimov) – Martinec, Žáček, Bouček, Blumentrit, Nejdl, Reiniger, Kubeš, Bastl, Noga, Polata, Beran, Pacanda, Čuban, Vondryska, Pech.