Základna HC KLATOVY v sezóně 2021/2022

Napsal: Redakce 15. 4. 2022
Konečně po dvou vládními opatřeními omezených sezónách, přišla ta normální, kde jsme i my v naší hokejové základně prožili vše jak má být. Od září 2021 do konce března 2022, jsme každou sobotu a neděli přivítali na našem zimáku nové zájemce o lední hokej a samotné bruslení.

ři nástupu na led v září 2021 náš tým trenérů pracoval zhruba s necelou padesátkou malých špuntů, holčiček a kluků.
Během samotné sezóny a díky akci "Pojď hrát hokej", která se konala v říjnu 2021 a poté v lednu 2022 k nám dostoupila skoro další dvacítka nových dětí. Velkou zásluhu na tomto velkém počtu dětí v základně HC KLATOVY má i náš mobilní náborový tým, který již od jara 2021 uspořádal několik prezentačních akcí na podporu a reklamu našeho klubu HC KLATOVY a samotného ledního hokeje.
Během celé sezóny 2021/22 jsme pracovali asi se sedmdesáti adepty ledního hokeje, absolvovali jsme 58 tréninkových jednotek po 60 minutách. V prosinci 2021 jsme na ledě přivítali i čerty s Mikulášem a v únoru 2022 jsme odehráli přátelská utkání s přípravkami HC DOMAŽLICE a HC SUŠICE.
Účast na trénincích byla vždy velmi vysoká, za což patří obrovské díky rodičům a prarodičům, že vždy ráno vstávali a dopravili nám na zimák svá zlatíčka.
Velké díky patří také našemu mobilnímu náborovému týmu ve složení: Standa Kopáček, Míra Žák, Roman Vondryska a Pavel Čuban, za jejich práci během celé sezóny.
V neposlední řadě chci za sebe a za klub HC KLATOVY smeknout a poděkovat za práci trenérům v základně a to Braňovi Moravčíkovi, Zdeňkovi Kuchařovi, Romanovi Hejnovi, Václavovi Lorencovi, Vandě Krsové, Tomášovi Vlasákovi, Pepovi Skořepovi, Kryštofovi Krsovi, Tomášovi Mužíkovi a několika dobrovolným rodičům za jejich ochotu a srdečnost během celé sezóny 2021/2022.

Vážíme si Vás všech ať už stojíte na jakékoliv straně.

Za klub HC KLATOVY s úctou k Vám,

Radek Krs, trenér základny