Béčko porazilo lídra z Nejdku na nájezdy

Napsal: Václav Nauš 29. 10. 2019
V rámci zápasu šestého kola krajské ligy přijel do Klatov lídr soutěže, dosud neporažené mužstvo Nejdku. Po vyrovnaném průběhu skončil zápas šťastněji pro domácí, kteří v nájezdech vybojovali bod navíc.

Klatovští zaskočili hosty aktivním nástupem do zápasu. Díky němu si vypracovali řadu šancí, z nichž vstřelili důležitý první gól. Hosté se osmělovali pomalu a skóre srovnali až před koncem třetiny v přesilové hře.

Druhá třetina byla vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Klatovští dokázali dvakrát odskočit na rozdíl jedné branky, ale hosté vždy rychle odpověděli. I po druhé třetině byl stav nerozhodný 3:3.

V úvodu třetí třetiny se domácím podařilo vstřelit dva slepené góly, což hodně ovlivnilo průběh třetí třetiny. Domácí se poté spíše soustředili na obranu a hosté vrhli všechny síly do útoku. V polovině třetiny dokázali stáhnout na rozdíl jediné branky. V závěru ještě vystupňovali svůj tlak a v samém závěru při power play vyrovnali.

Zápas skončil zaslouženou remízou. V následných nájezdech oplatili klatovští hostům porážku z loňského semifinále.

V dalším kole se utkají klatovští z Kaznějovem - v sobotu 2.11.2019 od 18:45 v Plzni.