Béčko přivezlo tři body z Rokycan

Napsal: Václav Nauš 23. 10. 2019
V rámci pátého kola zajížděli hokejisté klatovského béčka na led dosud neporažených Rokycan. Vyrovnaný zápas skončil výhrou hostů 3:4.

Klatovským hráčům pomohla přesilová hra v úvodu zápasu. Zásluhou Čubana vstřelili hosté důležitý první gól, což jim dodalo potřebné sebevědomí. Rokycanští sice dokázali vyrovnat zásluhou Pondělíka, ale po celou třetinu měli více ze hry hosté. V závěru třetiny svou převahu zúročili i gólově a po brankách Vizingera s Čubanem odcházeli do šaten spokojenější hosté.

Stejně jako v předešlých zápasech i tentokrát přišlo ve druhé třetin zbytečné polevení. Vlastní nedisciplinovaností darovali domácím několik přesilových her. Domácí v nich ukázali svou kvalitu a zásluhou dvou branek Kocmana skóre srovnali.

Třetí třetina byla dlouho vyrovnaná. Šance byly k vidění na obou stranách, ale gólem skončila pouze přesilovková akce klatovských hráčů z poloviny třetiny. Domácí poté stupňovali svůj tlak, ale naráželi na výborně chytajícího Rückla v brance hostů. Úplný závěr domácí nezvládli a po zbytečném vyloučení dohrávali v oslabení.

V dalším kole přivítají klatovští Nejdek. Zápas začíná v sobotu 26.10.2019 v 16:15.