Béčko přivezlo z Kaznějova jen bod

Napsal: Václav Nauš 5. 11. 2019
V rámci sedmého kola narazili hokejisté klatovského béčka na neoblíbený Kaznějov. Ten sice ještě dvě minuty před koncem prohrával o dvě branky, nakonec ale bere dva body za výhru v prodloužení.

Kaznějovští využili laxního přístupu klatovských hráčů v úvodu zápasu. V samém úvodu využili přesilovou hru a ujali se vedení. Klatovští se dostávali do zápasu pomalu a po druhé brance domácích z poloviny třetiny to s nimi nevypadalo dobře. Naštěstí pro hosty chybovali kaznějovští při přesilové hře a v oslabení snížil Vondryska.

Dodruhé třetině nastoupili hosté jako vyměnění. Zlepšili pohyb a zvýšenou aktivitou nutili domácí k chybám. Díky slepeným brankám Čubana s Kuželíkem z páté minuty otočili ve svůj prospěch. Domácí dokázali zareagovat a díky Pejcharovi vyrovnat. Následně ale opět chybovali při přesilové hře a klatovští zásluhou Vizingera opět odskočili na rozdíl jedné branky. Až do konce třetiny byli hosté lepším týmem, ale z řady šancí se prosadil již jen Vizinger v samém závěru třetiny.

Ve třetí třetině klatovští polevili. Přizpůsobili se tempu hry domácích a snažili se zápas jen dohrát. Toho ale kaznějovští dokázali využít. Vystupňovali svůj tlak a v závěrečné power play dokázali náskok domácích vymazat. Bod navíc získali za výhru v nájezdech.

V dalším kole přivítají klatovští Čerty z Ostrova. Zápas začíná v sobotu 9.11.2019 v 18:15.