Čínský drak jednoznačně poražen!

Napsal: Redakce 18. 12. 2019

Zhodnocení utkání s China Golden Dragon očima trenéra a nejlepšího hráče

Ve středu na Klatovský led zavítal Čínský výběr China Golden Dragon. Středeční zápas měl jiný scénář než poslední dva vzájemné duely. V předchozích utkáních totiž obě střetnutí skončila 6:3 a Draci byli mnohokrát i blízko k získání bodu. Což domácí tentokrát nechtěli dopustit. Do Klatovského brankoviště se postavil odchovanec Ondra Kuchař, který bude v rámci hostování v klubu působit do konce sezóny.

Od první minuty byli domácí aktivnější a hostující brankář měl hodně práce. Netrvalo dlouho a v 7. minutě se trefil Josef Hasman – 1:0. Do konce první třetiny pak padly je další dva góly. – 3:0.

Ani ve druhé třetině domácí nepolevili a Drakům nadělili čtyři branky. Jako jediný střelec hostů se ve 27. minutě trefil Xudong Xiang. Po druhé periodě se tak šlo do kabin za stavu 7:1.

Na góly byla bohatá i poslední třetina, ale přesnou mušku měli už jen domácí, kteří jasně zvítězili - 11:1. Mladý klatovský tým tak naděloval ještě před Štědrým dnem a nedal šanci týmu Draků, kteří po 31 odehraných zápasech mají na svém kontě jediný bod.