Poděkování sponzorům HC Klatovy

Napsal: Žába 21. 12. 2019
HC Klatovy děkuje firmám Maso West s.r.o, Lorenc Logistic s.r.o., Aeroxon s.r.o., Ji Ma group s.r.o., Grosskopf motocomponents, K-Moto Karel Kovařík a Zahrady Dvořák, za nákup tréninkových pomůcek používaných při nácviku herních situací na ledě jako je plastová trojnožka Attack Triangle pro nácvik kliček a stahovaček, nebo hokejový nahrávač Passmaster, který je určen pro zlepšení techniky přihrávky a střelbu z první.

Do střelnice byly nakoupeny hokejové branky Winnwell 72" ProForm Skateguard a střelecké plachty Winnwell Accushot Heavy Duty 72“, které jsou ideální pomůckou pro trénink střelby. Čtyři díry v rozích a jedna uprostřed skvěle suplují volné prostory v brankářově výstroji. Dále se do rozcvičovny nakoupily Kettlebells, balanční desky a speciální desky - Slide board, které slouží jako trenažer bruslení na suchu a je velmi oblíbenou pomůckou mezi hokejisty.

Všem sponzorům, kteří podporují klatovský hokej od základny, až po juniorku děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2020 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Zároveň se těšíme na další spolupráci.

A Team

Ve středu poprvé doma!

schedule21. 9. 2020
A Team

Divokej západ!

schedule17. 9. 2020
Dorostenecký hokej

Dorost v karanténě

schedule11. 9. 2020
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy