Poslední zápas v roce 2019

Napsal: Redakce 1. 1. 2020
Poslední zápas v roce 2019 odehráli klatovští hokejisté na domácím ledě. Soupeřem jim byl opět tým pod vedením trenéra Šejby - China Golden Dragon.


Fanoušci, kteří si mezi svátky našli cestu na zimní stadion, si zajisté přišli na své. Na zahřátí pro ně klub v mrazivém odpoledni připravil svařené víno zdarma, jako poděkování za podporu v uplynulém roce.

I samotný průběh zápasu přiváděl nejednoho domácího příznivce do varu . Na rozdíl od posledního vzájemného utkání, které skončilo jasným vítězstvím domácích 11:1, se tentokrát hra tak jednoznačně nevyvíjela.

V první třetině šli klatovští dragouni do vedení 2:0, jednou se jim podařilo skórovat dokonce i ve vlastním oslabení, ale hosté dokázali 2 trefami Kučery skóre srovnat. Do kabin se sice šlo za stavu 3:2, ale po přestávce přišla studená sprcha pro domácí.

V polovině zápasu byl stav 3:4 a přibylo osobních soubojů, které rozhodčí několikrát posoudili jako nedovolené ze strany klatovských hráčů. Druhý odchod do kabin - 4 góly pro oba týmy a 4 hráči na obou stranách!

Poslední třetina přinesla tvrdou hru z obou stran, k vidění byla i bitka a následný odchod domácího hráče do sprch. Naštěstí se trenérům obou týmů podařilo zkrotit vášně většiny svých svěřenců a zápas dohrát. Když se pak v závěru 2x trefil D. Roubal, zajistil tím pro domácí poslední vítězství v roce 2019.

Rok nový začnou klatovští 4. ledna soubojem na ledě Příbrami. První domácí zápas je čeká 18.ledna, kdy přivítají tým IHC Písek.

Branky a nahrávky: 4. Kolda (Houfek), 11. Hasman (Slavík, Hanzlík), 18. Hasman (Leština), 38. Matiášek (Slavík, Hajšman), 52. Roubal (Adamec, Hasman), 60. Roubal (Hasman) – 14. Kučera, 15. Kučera (Nagy), 27. Zheng (Nagy, Husarik), 29. Husarik (Bláha, Zich)

SHC Klatovy: Kuchař (Čech) – Houdek, Slavík (C), Štěpánek, Leština, Houfek, Sysel – Vávra, Kolda, Hajšman, Reitspies, Hanzlík, Adamec, Matiášek, Mužík, Čejka, Hasman, Roubal (A), Princl

China Golden Dragon: Han (Wang) – Chang, Si, Guan, Song, Han (A), Jin, Zich, Yao, Wang – Zhang, Li, Bláha, Zheng, Xiang (C), Chu, Kučera, Husarik (A), Nagy, Zhou, Ma

A Team

Ve středu poprvé doma!

schedule21. 9. 2020
A Team

Divokej západ!

schedule17. 9. 2020
Dorostenecký hokej

Dorost v karanténě

schedule11. 9. 2020
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy