Přijďte v neděli 15.10. 2023 na hokej

Napsal: Redakce 11. 10. 2023
Dovolujeme si pozvat všechny stávající, ale i nové fanoušky klatovského hokeje na druhé domácí mistrovské utkání našeho týmu mužů v Krajské lize mužů Plzeňského a Karlovarského kraje v sezóně 2023/24.

Partnerem tohoto utkání je firma Pekárny a cukrárny Klatovy a.s. (https://www.pecukt.cz/), která si pro Vás připravila malý dárek, a to pro prvních 100 diváků. Firma Pekárny a cukrárny Klatovy a.s. je zároveň partnerem divácké soutěže společně s firmou Autocentrum Šmucler a Partnerským klubem HC Škoda Plzeň. V letošní sezóně bude probíhat divácká soutěž formou:

1. Zapůjčení puku s pořadovým číslem za 20,- Kč.

2. O přestávce mezi 1. a 2. třetinou budou diváci házet zakoupené puky jednotlivě ze střídaček na ledovou plochu.

3. Vítězem se stává puk, který bude nejblíže středovému buly.

4. Vítěz dostane dárek od firmy Pekárny a cukrárny Klatovy a.s. a dále hlavní cenu od Autocentra Šmucler a to 2 vstupenky na nejbližší domácí extraligový zápas Partnerského klubu HC ŠKODA PLZEŇ.

Veškerý finanční obnos vybraný z divácké soutěže a vstupu na utkání bude věnován na podporu a rozvoj mládeže HC Klatovy.

Vstup na zimní stadion bude na základě požadavku fanoušků standartně hlavním vchodem přes pokladny a druhé vstupní místo bude schodištěm od Pivnice U Šroubka. Vchod přes vrátnici bude uzamčen. Prodej vstupenek, permanentek, kartiček Klatovský Patriot a puků na diváckou soutěž bude v ochozu zimního stadionu hned u vstupního schodiště.

Těšíme se na Vás, že přijdete fandit klatovským mužům a děkujeme za podporu!

Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy