Týden plný hokeje je tady!

Napsal: Redakce 12. 12. 2022
Následující týden bude nejen dalším adventním týdnem, ale i týdnem plným hokeje. Čekají nás totiž všechny domácí prosincové zápasy. A to včetně odloženého zápasu s Vrchlabím!

Prvním soupeřem, který ve středu 14.12. přijede na náš led, bude aktuálně 2. tým naší konference - HC Příbram. V jeho dresu budeme mít možnost vidět několik známých tváří.

Druhým týmem bude HC Děčín, staronový rival ze Severu, kterého jsme u nás několik sezón neviděli. Teď s ním změříme síly v sobotu 17.12.

A do třetice dorazí tým HC Stadion Vrchlabí k sehrání odloženého zápasu. Ten začne v neděli 18.12. již v 16:00!

I když nás momentálně trápí velká marodka a výsledky nejsou zrovna příznivé, věříme, že si v předvánočním čase najdete chvilku a dorazíte podpořit naše bojovníky! Bez vás a vaší podpory to totiž není ono!!