Úterý v rámci Týdne hokeje patří jídelníčku mladých sportovců

Napsal: redakce 24. 11. 2020
Online Týden hokeje pokračuje druhým dílem. Po mentální stránce přichází na řadu ta fyzická – správnému jídelníčku mladých sportovců se věnuje lékařka a odbornice na výživu Marie Skalská.

Stravování je i v současné době stále ještě mnohdy opomíjenou součástí hokejového života a růstu mladých sportovců. Důležitá je přitom jak vyváženost stravy, tak její pestrost a rozložení během dne.

Lékařka a lektorka Pro Fit Institutu Marie Skalská nabízí v úterním dílu na webu Pojď hrát hokej několik odkazů na své články a videa. V rámci projektu už dříve natáčela seriál Stravování mladých sportovců.

Jaké živiny jsou v jídelníčku sportovců zásadní a ve kterých potravinách se vyskytují? Jak poznat, že v jídelníčku něco chybí? Potřebuje mladý hokejista doplňky sportovní výživy?

Na tyto a další dotazy odpoví Marie Skalská během webináře, který proběhne v neděli 29. listopadu. Pokládat jí můžete i vlastní otázky, a to pod videem, které se na facebookové stránce Pojď hrát hokej objeví dnes ve 14 hodin.

Více najdete:

https://www.hokej.cz/mladez-clanek/utery-v-ramci-tydne-hokeje-patri-jidelnicku-mladych-sportovcu/5052871?t=t4kefjfplmgcjlh6l5v9agmqa4ematntq1y38khuy6wsq74hzp7ln8b

Mládež

Dragon Cup

schedule19. 12. 2020
Mládež

Trénink přípravky v pondělí 7.12.

schedule5. 12. 2020
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy