WINTER CLASSIC STŘÍBRO

Napsal: Redakce 2. 2. 2023
Jménem vedení, realizačního týmu a také jménem hráčů bych touto cestou chtěla poděkovat všem partnerům, kteří se podíleli na uskutečnění a realizaci vyjímečného zápasu pod širým nebem.

V první řadě mé díky patří panu Šůchovi ze zimního stadionu ve Stříbře, který nám dal první impuls a možnost k uskutečnění něčeho takového. On i jeho spolupracovníci odvedli navzdory počasí perfektní práci a ochotně pomohli, kdykoliv bylo potřeba. A to nemluvím o tom množství telefonátů a požadavků, kterými jsme ho poslední dva týdny zahrnuli..

Dále děkuji sponzorům, Svatebnímu salónu Bílá růže Klatovy a Betonárka Přeštice, kteří věnovali jednak ceny pro vylosované diváky a také ceny pro nejlepší hráče obou týmů. Děkuji za jejich ochotu a obětavost.

Velký dík patří našim věrným fanouškům, kteří jsou již víceméně součástí našeho týmu jak na domácích zápasech, tak i při výjezdech na hřiště soupeřů. Vážíme si jejich podpory a jsme rádi, že dorazili v tak velkém počtu.

Musím také poděkovat zvukařům a moderátorovi zápasu za vstřícnost a za atmosféru, kterou hudbou i slovem při utkání vytvořili.

V neposlední řadě děkuji soupeři z Chebu, že přistoupil na formu odehrání tohoto zápasu, i když povětrnostní podmínky byly více než nepříznivé.

A já osobně děkuji všem členům naší malé redakce, včetně fotografa, že ustáli moje nároky a požadavky. Poslední dny odvedli velký kus kvalitní práce a myslím, že i když výsledek na tabuli nakonec nebyl podle našich představ, všichni můžeme být spokojeni.

Věřím, že i když nám počasí zrovna nepřálo, si všichni přítomní tuto sportovní událost užili. Reportáže a fotky ze zápasu můžete již nyní najít na našich sociálních sítích, HOKEJ.CZ, Klatovský deník a od pondělí 6.2. ve vysílání našeho mediálního partnera Televize FILMPro.

Bohdana Štaifová

PR manažer