Winter Classic ve 2. lize?! Nevídané!

Napsal: Redakce 23. 1. 2023
Ve spolupráci se zimním stadionem Stříbro jsme pro všechny fanoušky a příznivce ledního hokeje připravili nevídanou akci – soutěžní utkání hrané pod otevřeným nebem!

Ve středu 1. února nás čeká 6. kolo nadstavby, zápas s HC Stadion Cheb. Začátek je tradičně v 18:00, co však bude netradiční, je místo konání. Namísto domácího stadionu se s chebským rivalem střetneme na půl cesty – na venkovním hřišti ve Stříbře!

Vstupné bude 100,- Kč, držitelé permamentek mají vstup v rámci předplatného, tudíž zdarma.

Jediné podobné utkání 2. ligy sehrály v roce 2016 moravské týmy HC Technika Brno a SHK Hodonín na stadionu vybudovaném na místě bývalého stadionu za Lužánkami a to v rámci Hokejových her Brno. V nich se domácí extraligová Kometa střetla s plzeňskou Škodou a Spartou Praha.

Bude to tedy historicky teprve druhý zápas třetí nejvyšší soutěže hraný po širým nebem! A to si nesmíte nechat ujít!!

Oba týmy se již těší na nevšední zážitek a my věříme, že přijedete podpořit naše borce a vytvořit pořádnou diváckou kulisu!