ZÁPASY 2.LIGY ŽIVĚ!

Napsal: Redakce 28. 1. 2022
V minulém roce bylo uzavřeno marketingové partnerství mezi Perinvest Media a druhou hokejovou ligou.

Tím se spustil nový streamovací projekt, díky němuž se budou od 13. ledna na webu www.czechicehockey.tv přenášet zápasy třetí nejvyšší hokejové soutěže.

Jak uvedl ČSLH ve své tiskové zprávě, zápasy budou přístupné jak v reálném čase, tak i s možností zpětného zhlédnutí. Podmínkou je registrace a platba za zvolené služby. Je možné zakoupit členství sezónní, měsíční nebo sledování pouze jednoho konkrétního zápasu. Pro první tři měsíce provozu platí 50% sleva na měsíční členství.

Na většině zimních stadionů účastníků 2.ligy jsou již nainstalovány kamery a klatovský stadion není vyjímkou. Fanoušci, kteří v této covidové době z nějakého důvodu nemohou podpořit naše hráče přímo na zimním stadionu, mají tak možnost být u toho i v bezpečném prostředí svých domovů. Také mohou tímto způsobem držet palce svému týmu při zápasech na hřištích soupeře.