24.09.2022
Benátky

Ohlasy trenérů

Antonín Nečas (HC Benátky nad Jizerou): Sledoval jsem zápas Klatov v Chomutově. Viděl jsem, že byly bruslivým týmem, forčekovaly dvěma hráči. Přizpůsobili jsme tomu hru. Začali jsme hrát odstoupenou obranu, což se nám celý zápas dařilo. Když byla příležitost, forčekovali jsme. Kluci plnili to, co jsme si naordinovali. Postupnými kroky a trpělivostí jsme se dostali k brankám. Klukům bych rád poděkoval a vyzdvihl dobrý výkon našeho brankáře. Díky tomu všemu jsme uspěli, byť jen těsným výsledkem. Tohle je naše cesta, kterou můžeme jít.

Michal Straka (SHC Klatovy): Myslím si, že to byl vyrovnaný zápas. Je škoda, že za stavu 1:0 pro nás jsme měli dvě nebo tři šance do prázdné branky. Pokud bychom odskočili, povzbudilo by nás to, protože máme mladý tým. Bohužel jsme branky nevstřelili a domácí nám poté z přesilovky a z dorážky stav otočili. Ve třetí třetině to bylo těžké. Měli jsme nějaké přesilové hry, bohužel jsme je ale nesehráli příliš dobře. Domácí si poté už výsledek pohlídali. Je to škoda.