Klatovy na lídra recept nenašly

Napsal: | Martin Karlík 19. 12. 2012
This text will be replaced
Krize hokejistů Klatov pokračuje dále. Ti prohráli v posledním utkání letošního roku před vlastními diváky s lídrem tabulky z Děčína 1:5. Hosté rozhodli o svém triumfu v úvodu druhé třetiny, kdy odskočili do čtyř golového vedení. Za Klatovy skóroval pouze Hucl. Utkání nedohrál pro zranění Lukáš Martinec.
19.12.2012
23. kolo
SHC Klatovy
1:5
(0:2, 1:2, 0:1)
HC Děčín

Branky a nahrávky: 34. Hucl - 2. Růžek (Pořický, Hošek), 20. Grin, 21. Oliverius, 21. Pořický (Růžek), 41. Pořický. Vyloučení: 7:7 navíc Pavlis 10 min (ZHK). Využití: 0:1. Diváci: .

SHC Klatovy: Pravda (21. Příhoda) - Mrázek, Zemen, Herr, Martinec, Hucl, Blumetrit, Farný, Poustka, Bastl, Kajer, Maxa, Tulačka, Němec, Pacanda, Topinka, Pavlis, Vizinger, Čuban, Vondryska.

HC Děčín: Petrášek, (Lavinger) - Hříbal, Stezka, Filipovský, Grin, Kaltenböck, Zahradník, Dvořák, Vávra, Oliverius, Zíka, Pořický, Růžek, Hošek, Racek, Baránek, Drnec, Řídel, Šetka, Kopas.

Než se diváci stačili usadit na svá místa, dostal hosty do vedení Růžek, střelou mezi betony Pravdy. Ve 3. minutě skončila střela Pacandy v lapačce Petráska. Stejně tak dopadla na druhé straně střela Pokořickéko. V 5. minutě jel sám na Petráska Vizinger, ale neuspěl. V 7. minutě se o beton gólmana hostů zastavila střela Topinky. V 10. minutě vyrazil Pravda, střelu Hoška. V 11. minutě vyrazil Pravda betonem střelu Zíky. Na konci 13. minuty byl vyloučen Farný, ale domácí oslabení přestáli. V 18. Minutě se nepodařilo skórovat Topinkovi, jenž se ocitl před Petráskem, hostující gólman zasáhl betonem. V poslední minutě první třetiny na modré napřáhl Grin a kotouč se zastavil až o brankovou síť.

Úvod druhé třetiny si domácí nepředstavovali ani v nejhorších snech. Po půl minutě se do úniku dostal Olivierus, který překonal Pravdu střelou mezi betony. Po této brance sáhli domácí k výměně gólmana, Pravdu nahradil Příhoda. O 14 sekund později se ve zmatku před brankou nejlépe zorientoval Pokořický. Ve 24. minutě vychytal Příhoda nájezd Grina. V 27. minutě se do úniku dostal Pavlis, ale na Petráska nevyzrál. V 29. minutě vystřelil od modré Hošek, ale Příhoda ukryl touš ve své lapačce. O minutu později vychytal Příhoda střelecký pokus Šetky. V 31. minutě vystřel Čuban přes beka, ale Petrásek byl pozorný. Ve 33. minutě si Petrásek poradil i se střelou Martince. Zanedlouho se domácí dočkali, Hucl vypálil od modré a překonal Petráska. V polovině 34. minuty se strhla před domácí brankou potyčka, po které byli na trestnou lavici odesláni za domácí Vizinger a Čuban na straně hostů Race a Drnec. V 38. minutě od modré napřáhl Hucl, Petrásek jeho pokus vyrazil do rohu. V polovině 40. minutě předvedli Zeman se Zíkou menší boxerskou vložku, kterou vyhrál domácí obránce. Oba aktéři dostali 4 minuty.

V úvodu třetího dějství hráli hosté přesilovku 5 na 3, kterou dokázali využít, když se důrazem na brankovišti se prosadil Filipovský. Ve 43. minutě vyprášila střela Grina Příhodovy betony. V 45. minutě proletěla vedle branky Petráska střela Martince. Ve 46. minutě se do dobré střelecké pozice dostal Vávra, ale jeho projektil skončil v lapačce Příhody. V 49. minutě hráli domácí přesilovku, ve které přihrál Hucl Pouskovi, ale ten puk do branky nedostal. V 53. minutě vyslal Kopas střelu na Příhodu, ten ji ale ukryl ve své náruči. V 56. minutě byl v úniku faulován Pouska, sudí nařídil trestné střílení. To Pouska ovšem neproměnil, když jeho zakončení šlo mimo branku. Poté již hosté kontrolovali průběh zápasu.

Tiskové zprávy

KLATOVSKÝ PATRIOT HC KLATOVY 1928

schedulevčera
Tiskové zprávy

Radek Kampf přebírá tým mužů

schedule8. 9. 2023
Tiskové zprávy

MICHAL MAŘÍK POSILUJE TRENÉRSKÝ ŠTÁB HC

schedule7. 9. 2023
Tiskové zprávy

#czechicehockeytv #ceskyhokej

schedule1. 9. 2023
Tiskové zprávy

Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s. podporují

schedule28. 8. 2023
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy