Klatovy nestačily na Milevsko

Napsal: | Dominik Podaný 10. 9. 2011
Klatovy na úvod sezony nedokázaly konkurovat hostujícímu Milevsku a podlehli mu po vlažném výkonu 3:6. Domácí zaspali začátek zápasu, když už v druhé minutě prohrávali po slepených golech 0:2. Do druhé části vstoupili aktivněji a na vývoji zápasu to bylo znát, al pokaždé jen dotahovali navyšující se skore hostí.
Klatovy
10.09.2011
1. kolo
3:6
(1:3, 2:2, 0:1)
Milevsko 2010

Branky a nahrávky: 16. Hobl (Petruška), 28. Topinka (Maxa, Hobl), 30. Topinka - 2. Hamerle (Fořt), 2. Silbernágl (Heřmánek), 20. Fořt (Müller), 27. Hamerle (Fořt), 29. Silbernágr (Heřmánek), 49. Mikeska (Štych, Urbanec). Rozhodčí: Šmíd - Černý, Vavruška. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 450. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6.

SHC Klatovy: Štelmach - Fiala, Zeman, Mrázek, Kašpar, Valečka, Kořínek,Pouska - Petruška, Topinka, Kajer, Maxa, Steiner, Setikovský, Švík, Hobl, Kocman Čuban

Milevsko 2010: Knap (Pipek) - Dušek, Štych, Štěrba, Klíma, Schirmer, Procházka, Čunát, Hájek, Květoň,Urbanec, Hamerle, Müller, Fořt, Novák, Heřmánek, Silbernágl, Mikeska, Nikodém

Domácí hráči vstoupili do utkání velmi vlažně a než se stihli rozkoukat, svítil na tabuly čas 1:57 a stav skore 0:2. První třetiněa se dále odehrávala v poklidu převážně ve střední části a žádný z týmů si nevytvořil větší šanci. V 16. minutě se domácím konečně zadařilo a Hobl snížil na 1:2 z pohledu domácího celku. Tim ale vývoj utkání v první části hry neskončil. 34 vteřin před sirénou zvýšil náskok hostí opět na dva goly Fořt.

O přestávce asi promluvil svým svěřencům hluboko do duše trenér Mužík a na jejich hře to bylo znát. Sice první gol druhé třetiny vstřelili hosté, ale rychlou odpověď si přirpavila druhá lajna se zakončujícím Topinkou. Ovšem chvilka nepozornosti vyústila v další vstřelenou branku Milevska. Topinkovi se z následné akce podařilo opět snížit a tak týmy odcházeli do druhé přestávky se stejným brankovým rozdílem jako do té první.

Ve třetí části si už skušený tým svůj náskok hlídal a nepouštěl domácí celek k větším akcím. Naopak svuj náskok ještě pojistil a odváží si z Klatov tři body za výhru 6:3.