Po dobrém začátku z Děčína pouze bod

Napsal: | Jiří Zavřel, Redakce 31. 10. 2011
D Ě Č Í N - Ani dvoubrankové vedení po první třetině, které zařídili Hošťálek s Kocmanem, nestačilo hokejistům Klatov k tomu, aby přerušili aktuální sérii porážek. Severočechům se podařilo vyrovnat a brankou v prodloužení si připsali druhý bod.
30.10.2011
13. kolo
HC Děčín
3:2p
(0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 35. Kaltenböck (Oliverius, Zika), 49. Zika (Vávra), 64. Filipovský (Vávra) - 13. Hošťálek (Kocman), 20. Kocman (Havel, Kašpar). Rozhodčí: Würtherle - Rybáček, Marek. Vyloučení: 6:8. Diváci: 270.

HC Děčín: Zámostný (Petrásek) - Sádovský, Stezka, Kaltenböck, Drahorád, Mizera, Molnár, Nikl - Vávra, Oliverius, Zika, Filipovský, Chládek, Šnajdr, Drnec, Myšík, Böhm, Stibor, Řídel, Češka.

SHC Klatovy: Štelmach - Baxa, Bernard, Bauer, Hobl, Hošťálek, Hucl, Kajer, Kašpar, Kocman, Kořínek, Marek, Maxa, Pavlis, Pouska, Steiner, Topinka, Zeman.