Sokolov si odvezl všechny body

Napsal: Redakce 13. 1. 2013
Klatovští hráči nenavázali na úspěch svých fanoušků, kterým se v dopoledním turnaji podařilo porazit sokolovské fandy 8:0. Sokolovští hráči tento debakl svých fanoušků oplatili a za výhru 4:1 si odvezli všechny tři body. Za Klatovy se trefil pouze Petr Mrázek.
12.01.2013
HC Sokolov

Branky a nahrávky: 47. Mrázek (Kajer) - 6. Bauer Jan (Boušek Ladislav), 50. Soukup (Štrach), 51. Vrtek, 59. Zmeškal (Novák). Rozhodčí: Sýkora M. - Černý, Vavruška. Vyloučení: 3:8 + Fiala TH. Využití: 1:1.

SHC Klatovy: Pravda (Rūckl) - Mrázek, Zeman, Herr, Hucl, Blumentrit, Fiala, Petráček, Farný - Pouska, Kajer, Maxa - Steiner,Pitel, Topinka - Pavlis, Vizinger, Čuban - Vondryska.

HC Sokolov: Nechvátal (Francisko) - Štrach, Kuncl, Formánek, Jakubal, Zmeškal, Novák, Soukup, Vrtek, Pražák, Bauer, Boušek, Dobřemysl, Říha, Chaljavin, Kašpar, Závorka.