Také napodruhé debakl v Řisutech

Napsal: | Jiří Zavřel, Radek Vokál 21. 1. 2012
Po čtyřech vítězných zápasech zavítaly Klatovy na led druhých Řisut a zápas skončil podobně, jako říjnové měření sil - debaklem, tentokrát dokonce dosud nejvyšším klatovským v tomto ročníku. Ještě tři minuty před koncem byl výsledek "přijatelných" 6:1, ovšem ztráta koncentrace v závěru způsobila hrozivý výsledek 9:1.
21.01.2012
HC Řisuty

Branky a nahrávky: 4. Kašák (Kos, Landa), 8. Kraus (Vach, Čermák), 15. Kos (Wolf), 26. Landa (Wolf, Kos), 37. Kos (Sedláček, Wolf), 45. Sedláček (Vach), 58. Veselý (Čermák), 59. Procházka (Hlusička, Babický), 60. Kraus (Vach, Čermák) - 34. Maxa (Mrázek, Zeman) Vyloučení: 5:5. Využití: 3:1.

HC Řisuty: Schwamberger (Sedláček) - Šmíd, Babický, Kašák, Čermák, Čížek, Fiala, Slánský, Landa, Kos, Scherzl, Procházka, Kraus, Vach, Veselý, Zálecký, Hlušička, Wolf, Křepelka.

SHC Klatovy: Jež (27. Hubaček) - Mrázek, Herr, Zeman, Farný, Hucl, Kajer, Maxa, Topinka, Hobl, Pavlis, Bernard, Kocman, Flek, Pouska, Vizinger, Horejš, (do 20. Kořínek).