V odvetě opět nerozhodně.

Napsal: | Pavel Čuban 8. 9. 2007
V posledním přípravném utkání klatovští hráči opět neudrželi vedení a remizovali.
08.09.2007
6. kolo
Hockey Korea
3:3
(1:1, 1:2, 1:0)
Klatovy

Branky a nahrávky:4. Dorňák, 26. Kuželík (Geltner), 40. Geltner . Vyloučení:9:10 . Využití:2:0. V oslabení:0:0. Střely na branku:14:34

Klatovy: Halmoší (Tvrdík), Kalafut-Černý, Mužík-Brožík, Kreutzman-Kuna, Holub, Hobl-Setíkovský-Holý, Geltner-Dorňák-Kuželík, Dvořák-Heřmánek-Čuban, Šlauf-Ceperko-Vondryska

V sobotním posledním přípravném utkání bylo k vidění spousta promarněných šancí klatovských hokejistů. Poměr střel 14:37 mluví za vše. Již v 2. minutě domácí tým překonal klatovského brankáře, ale po samostatné akci Jakuba Dorňáka ve 4.minutě Klatovy srovnaly. V 26. minutě druhé třetiny Roman Kuželík po přihrávce Geltnera krásnou střelou zápěstím dostal Klatovy do vedení. O 2.minuty později korejský tým vyrovnal střelou mezi kruhy. Klatovy skórovaly ještě jednou a to gólem do šatny ve 40. minutě v podání Jaroslava Geltnera. Třetí třetina co se gólů týče už byla jen v podání domácích hokejistů. V 55. minutě Korea vyrovnala a klatovští se marně snažili svrhnout vítězství na svou stranu. Poměr střel v této třetině 1:7, ale branka domácích byla pro klatovské střelce zakletá.