Vyrovnaný duel na Kobře

Napsal: Redakce 4. 9. 2013
Vcelku vyrovnané předposlední přátelské utkání sehráli hokejisté týmu SHC Klatovy na pražské Kobře. Úvod sice patřil domácím, kteří vyhráli první třetinu 3:0. Nicméně nástup do druhé třetiny patřil hostům. V 25. minutě unikl Linhart v oslabení a domácímu golmanovi nedal šanci, o minutu později se prosadil Pouska. Do třetí třetiny vstoupili šťastněji hosté, kteří navýšili na 4:2 hned ve 41. minutě. Ve 44. minutě snížil Vondryska po přihrávce Čubana, nutno podotknout, že tato dvojice v zápase vynikala. Svým sebevědomým vystupováním se brance dobře předvedl také Pravda, který se vrátil z letní přípravy z Berouna. Utkání přihlíželo asi patnáct klatovských příznivců. Poslední přátelské utkání sehraje tým SHC doma v sobotu 7. září od 17:30 proti prvoligovému Berounu.
04.09.2013
přát
Kobra Praha
4:3
(3:2, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: ? - 25. Linhart, 26. Pouska, 44. Vondryska (Čuban). Diváci: 38.

SHC Klatovy: Pravda (Lejsek) - Pavlis, Pacanda, Vondryska, Pouska, Němec, Blumentrit, Kocman, Kodýtek, Bastl, Vizinger, Čuban, Straka, Linhart, Fait, Zimerman, Šimandl