Z Českých Budějovic se tentokrát vracíme bez bodů a s prohrou 5:4

Napsal: | JS 11. 11. 2019
Jako na houpačce vypadají poslední výsledky mužů ve 2.lize. Po vysoké prohře v Příbrami a naopak vysokém vítězství v Praze nad Kobrou neuspěli hráči SHC v Českých Budějovicích s místním HC David Servis. Uvidíme, jestli tento trend hráči potvrdí vítězstvím v příštím zápase, kdy v sobotu 16.listopadu od 17:30 přivítáme na domácím ledě písecké Krále.
09.11.2019
16. kolo
HC David Servis
5:4
(1:0, 1:1, 3:3)
SHC Klatovy

8. Marek (Vak, Dudáček), 33. Kronus (Tejko), 42. Tejko (Ferebauer, Kronus), 46. Matys (Dudáček), 49. Vak (Šulčík) – 31. Adamec (Hajšman, Vajner), 45. Hasman (Roubal), 47. Hasman, 54. Hajšman (Princl)

HC David Servis: Marek – Dudáček, Krtek, Kubeš, Svach, Sičák, Škopek, Kříž – Silný, Matys, Tejko, Šulčík (C), Marek, Ferebauer (A), Pecky, Kronus, Vak

SHC Klatovy: Beran (Čech) – Walter, Šiller, Slavík (C), Vajner, Houfek, Sysel – Kolda, Hajšman, Matiášek, Tulačka (A), Adamec, Uhlík, Hasman, Roubal (A), Princl, Procházka

Ohlasy trenérů

Michal Straka: Chtěli jsme potvrdit vítězství z Kobry, ale bohužel jsme v sobotu nebyli dostatečně dobří na kotouči. V prvních dvou třetinách jsme byli až moc nepřesní a lacině ztráceli puky. Chtěli jsme to otočit, i proto jsme trošku zamíchali se sestavou. Pohřbila nás ale nedisciplinovanost. Nechali jsme se třikrát vyloučit a z toho dvakrát inkasovali. I když jsme se herně zvedli, celkově jsme si bodovat asi nezasloužili.
Logo HC Klatovy Logo SHC Klatovy